Hakkımzıda

HAKKIMIZDA

EcuPro sektörde bulunan yerli firmaların aksine lokal çözümlerin fazlasını hedeflemektedir. Şirket içerisinde bulunan mühendisler ile araçlar için amatör çözümlerin ötesinde; araçların mekanik, elektronik ve ekonomik altyapısına profesyonel çalışmalar üretilmektedir. Bu çalışmalar süresince temel hedef; araçların mekanik ömrünü azaltmadan kaliteli yazılımlar ile hem ekonomik hem de performanslı sonuçlar elde edebilmektir. İlk beş senenin sonunda ise EcuPro tıpkı yurtdışında hizmet veren rakipleri gibi ciddi AR-GE yatırımları ile üst düzey yazılımlar ve üst sınıf müşterilere ulaşmayı amaçlamaktadır.

EcuPro; trafikte yer alan araçları içinde bulunduğu ülkenin ya da şehrin coğrafik şartları ile trafik, nüfus, ekonomik durumlarına göre kuvvetlendirirken aynı zamanda ekonomik olmasını sağlamayı amaçlar. Bunu yaparken müşterinin taleplerini ön planda tutarken; sürücünün talepleri doğrultusunda aracın ECU su yeniden programlanarak kişiye özel sonuç üretilir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler EGR iptali, DPF iptali, AdBlue iptali,(Vag Grubu - BMW - Ford) Gizli Özellik Aktivasyonu ile ECU remap ve chiptuning olarak listelenebilir.

Alientech

#Ecupro

#Chiptuning

#Araç Yazılımları

#Ecutune

#Alientech

#Yazılım

Autotuner Tool

15 Gün içersinde koşulsuz para iade garantisi

Aracınıza özel yazılım

"Ömür Boyu Yazılım" Garantisi

%30'a Varan güç artışı

%20'ye Varan yakıt ekonomisi